Kontakta oss!

Kontakt

Industridraperier AB
Adress: Verkstadsgatan 3,
702 27 Örebro
Tel: 019-22 30 50
Fax: 019-22 30 51
E-post: info@industridraperier.se

 

Vidar Reuterwall : VD
vidar.reuterwall@industridraperier.se Vidar Reuterwall
VD
Tel: 019-25 30 45
Mobil: 070-533 22 04
Magnus Melander : Innesäljare
magnus.melander@industridraperier.se Magnus Melander
Innesäljare
Tel: 019-25 30 50

Peter Olsson : CBDO/Affärsutvecklare
peter.olsson@industridraperier.se Peter Olsson
CBDO/Affärsutvecklare
019-25 30 60

Radek Jankowski : Projektledare
radek.jankowski@industridraperier.se Radek Jankowski
Projektledare
070-679 90 12

Marie Karlsson : Ekonomichef
marie.karlsson@industridraperier.se Marie Karlsson
Ekonomichef
019-25 30 53

Monika Aidefors : Ekonomi
monika.aidefors@industridraperier.se Monika Aidefors
Ekonomi
Tel: 019-25 30 53

Susanna Olsson : Ekonomi
susanna.olsson@industridraperier.se Susanna Olsson
Ekonomi
019-25 30 53

Marcus Hälinen : Montage
marcus.halinen@industridraperier.se Marcus Hälinen
Montage


Catrin Fors : Marknadskommunikatör
catrin.fors@industridraperier.se Catrin Fors
Marknadskommunikatör
Tel: 019-22 30 50
Mammaledig
Mikael Andersson : Produktionschef
mikael.andersson@industridraperier.se Mikael Andersson
Produktionschef
Tel: 019-25 30 44

Denny Hellkvist : Produktion
Denny Hellkvist
Produktion


Lars-Erik Larsson : Produktion
Lars-Erik Larsson
Produktion


Peter Henningsson : Produktion
Peter Henningsson
Produktion


Magnus Oskarsson : Produktion
Magnus Oskarsson
Produktion


Bengt Lilja : Produktion
Bengt Lilja
Produktion


Toraj Mohammadi : Produktion
Toraj Mohammadi
Produktion